Bursa İhsaniye Arçelik Servisi
Haziran 28, 2016

Kombi Servisi Bursa

Kombi Servisi Bursa

bursa-kombi-servisi

bursa-kombi-servisi

Doğalgaz kullanımı artık ülkemizde konforlu ısınma sağlayarak ev ve iş yerlerinde bireysel kullanıma da olanak tanımaktadır. Doğalgazın temiz bir yakıt olması ayrıca temiz bir çevre içinde önem arz ederken rahatlığı da sunmaktadır. Kombiler ev veya iş yerlerinde bireysel olarak ısınma ve ısıtma sağlar. Kombiler duvara monte edilerek kullanılır ve petekler aracılığıyla dağılım yapar. Sıcak suyun daima kullanıma hazır olması, ısınırken temiz enerji vermesi, tasarruflu olarak bütçeye destek olması kombilerin daha çok tercih edilmesinde etken olan bazı avantajlardır.

Kombiler yoğuşmalı, bacalı ve hermetik olmak üzere üç çeşittedir. Kullanımı ve atık gazın dışarı atılması ile işlevi açısından bu farklılık bulunmaktadır. Kombiler yerli ve yabancı markalarla sektörde farklı modelleri barındırarak tercihler için seçenek sunmaktadır. Modellerin farklı olmasına rağmen işlevleri genel olarak aynıdır. Sadece daha fazla kolaylık sağlayacak özellikleri taşımaları açısından değişim gösterirler.

Buderus, E.C.A, Baymak, Arçelik, Beko, Viessmann, Vaillant, Airfel, Baykan, Bosch, İmmergass, Alarko, Ferroli, Demirdöküm ve Ariston kombi markaları üç çeşit kombi modelleri ile tercih edilebilecek markalar arasındadır. Kalite ve kullanım açısından önemli olan bu markaların kullanımı sırasında oluşacak arızaların tamiri, kurulumu ve yıllık periyodik bakımları Bursa kombi servisi firmamız tarafından yapılmaktadır. Her tür parça değişiminde markanın orijinal parçası kullanılır.

Kombi markalarının uzun süre dayanıklılığını sağlaması kullanımın yanı sıra yıllık bakımlarının yapılmasıyla gerçekleşir. Her konuda tam destek sunan firmamız Bursa merkezinin dışında Osmangazi, Fsm, Görükle, Özlüce, Nilüfer, Kestel, Balat, İhsaniye, Mudanya ve Yıldırım gibi ilçelerde de kombi servisimiz ile uygun fiyatlara tüm işlemleri yerine getiriyoruz.

Kombi kullanımlarında her hangi bir sorun oluşması kombinizin uzun süre kullanımına engel olurken ayrıca kullanım sırasında ısı kaybına, daha yüksek ayarda çalışmasına rağmen ortamı ısıtmamasına yol açar. Bu durumda sürekli olarak faturalarınıza yansıyarak doğalgazın gereğinden fazla kullanımına neden olur. Ayrıca peteklerle bağlantı çalışan kombiler peteklerde tıkanıklık olması ile de ısı sağlayamaz. Bu gibi durumlarda servisimize Bursa ve ilçelerden telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilir gerektiğinde hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × five =

Call Now ButtonHEMEN ARA