Fırın ocak servisi
Haziran 7, 2016
Kestel Arçelik Servisi
Haziran 7, 2016

Görükle Arçelik Servisi

Görükle Arçelik Servisi 

Görükle ilçesinde artık Arçelik ürünleriniz için teknik hizmet sunan Görükle Arçelik servisinden her türlü bakım onarım ve tamir hizmetini alabilirsiniz. İlçenizde sizlere daha yakın olmak ve hızlı bir servis anlayışı sunmak üzere bulunuyoruz. Özellikle Arçelik beyaz eşya klima, kombi, küçük ev aletleri ve elektronik ev aletleri ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü arıza için bizleri arayabilir; kaliteli ve garantili hizmet anlayışımızdan faydalanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz değerli Arçelik marka ürünlerde daha iyi bir performans sağlamak üzere arıza durumlarında en iyi çözümü üretiyoruz. Uzun yıllardır bilgili, deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışını İlke edinen teknik ekibimiz ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra ayrıca ucuz hizmet anlayışını da sunuyoruz.

Hiçbir şekilde sorun yaşamadan tüm gerekli olan cihazlar ve elektronik eşyalarınızla ilgili sorunları çözüyoruz.  Arçelik marka ürünlerle ilgili yaşamış olduğunuz her türlü bakım onarım ve tamir işlerinde çözüm odaklı olarak teknik servis hizmeti sunan Görükle Arçelik servisi her türlü montaj işlerinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle taşınma durumunda ya da yeni bir Arçelik ürünü almanız halinde sizlere montaj konusunda da yardımcı oluyoruz.

Bursa ve çevresinde aşırı oranda kireç olması özellikle çamaşır ve bulaşık makineleri için daha sık bozulma veya tıkanma sorunu yaşanmasına neden olur. Özellikle evlerde bulunan çamaşır ve bulaşık makinelerinde ortaya çıkabilecek yüksek sesle çalışma, yıkamada sorun ve su akıtma gibi problemler oluştuğu zaman mutlaka servisimize ulaşmanız önem taşımaktadır. Çünkü bu durum kireçten dolayı makinenizde yarattığı sorun anlamına gelmektedir. Hala aynı şekilde devam etmeyi sürdürmeniz halinde makinenizin kaybına yol açacak ve iç aksamında ki tüm parçalar da değişim gerektirecek maliyetler oluşturacaktır.

Özellikle teknik servis hizmeti bilgili deneyimli ve çözüm odaklı çalışan bir hizmet anlayışı gerektirir. Bu konuda yılların deneyimini sunan ekibimizle sizlere çözüm odaklı olarak hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet sonrasında bir yıl Garanti sunduğumuz teknik servis hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken gerekli olduğu durumlarda bizleri arayarak bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − seven =

Call Now ButtonHEMEN ARA