Emek Arçelik servisi
Haziran 7, 2016
Görükle Arçelik Servisi
Haziran 7, 2016

Fırın ocak servisi

Fırın ocak servisi

Mutfaklar için en gerekli eşyalar arasında yer alan fırın ve ocak özellikle kullanılması açısından önem taşımaktadır. Özellikle ocaklarda ortaya çıkabilecek gaz sızıntıları gibi bir takım sorunlar önemli olması açısından basit bir arızada dahi muhakkak müdahale edilmesinin sağlanması gereken önemli eşyalar arasında yer alır.Bu gibi durumlarda da ortaya çıkabilecek olan elektrik kaçağı rezidanslarda bozulma belli bir kullanımdan sonra  oluşabilecek her türlü arıza için mutlaka Arçelik marka fırın ve Ocaklarınızın teknik servis ekibi tarafından bilgili deneyimli ve usta eller  gözetiminde yapılması önem taşımaktadır.

Ev hanımları için önemli olan yemek yaparken en çok kullanmış olduğu cihazlardan olan ocak ve fırınlar uzun süre kullanılması nedeniyle oluşabilecek her türlü arıza da mutlaka tamir edilmesi gereken önemli eşyalar arasındadır. Mutfakların vazgeçilmez eşyaları olan fırınlı ocakların birçok farklı çeşitli bulunabilmektedir. Özellikle ankastre fırın ya da ocağın birleşik olduğu altı üstü fırın ocaklar ya da tek ocaklar bunun yanı sıra tek fırınlarda yer alır. Son dönemlerde ortaya çıkan akıllı fırınlar elektronik aksamı ve bilgisayarlı bir sisteme sahip olması nedeniyle bu açıdan mutlaka bilgi sahibi olan teknik servis ekibi tarafından tamir edilmesi sağlanmalıdır.

Yoksa elektronik beynin yanması demek akıllı fırının artık işe yaramayacağı anlamına gelmektedir. Sizlere hizmet vermiş olduğumuz Arçelik fırın ocak servisi  ile sunduğumuz hizmet içerisinde deneyimli bir teknik ekip ile hareket ediyoruz. Üstelik fırın ve ocak servisinden  sonra sizlere bir yıl garanti sunuyoruz. Garantimizle tamir etmiş olduğumuz ürün ve ocaklarınızda sorun yaşamanız halinde bir yıl boyunca bizlere dönebilme imkanını sizlere tanımaktayız.

Evinizde yada işyerinizde bulunan her türlü Ankastre fırın, ocaklar, tek fırınlar, ocaklar gibi birtakım mutfak gereçleri için önemli bir şekilde ihtiyacınız olabilecek durumların sekteye uğramaması açısından hızlı servis hizmetimiz için bizlere teknik servis numaralarımızdan ulaşabilir ve gerektiğinde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Basit bir arıza diyerek ihmal etmeyin! Daha sonrasında çok daha büyük arızalarla ve maliyeti yükselten yüklerle size geri dönüş yapacaktır. O yüzden basit bir arıza dahi olsa mutlaka teknik servis sağlanması için başvurmanız önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − six =

Call Now ButtonHEMEN ARA