Çamaşır makinesi servisi
Haziran 7, 2016
Fırın ocak servisi
Haziran 7, 2016

Emek Arçelik servisi

Emek Arçelik servisi

Emek ilçesinde artık Arçelik ürünleri ile ilgili her türlü kombi, klima, beyaz eşya ve elektronik ev eşyaları, elektrikli eşyalar, küçük ev aletleri gibi birtakım ürünler için gerekli olan tamir, bakım ve onarım konusunda hizmet veriyoruz. İlçenizde sizlere daha hızlı bir şekilde hizmet vermek ve servis hizmetini kaliteli bir şekilde yerine getirmek için bulunuyoruz. Kullanmış olduğunuz Arçelik marka ürünlerle ilgili her türlü sorununuzda servis telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, bilgi alabilir ve gerektiğinde hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle Arçelik ürünler oldukça kaliteli olmasının yanı sıra yüksek fiyat içermesi nedeniyle tamiri konusunda zamanında tamiri gerektirmektedir. Çünkü makinenin parçalarını orijinal olarak değişmesi sağlanmaktadır. Eğer makinenizde oluşan basit bir sorunun üzerinde durmaz ve o şekilde çalıştırmaya devam ederseniz daha büyük sorunların oluşmasına ve makinenin geniş kapsamlı olarak parça değişimi sağlamasına neden olursunuz. Bu açıdan basit olarak algılamadan her türlü sorun için mutlaka Bursa Emek Arçelik teknik servis hizmetimizden yararlanmalısınız.

Özellikle teknik hizmet konusunda bilgili, deneyimli ve özverili çalışma anlayışı ile hareket eden servis ekibimiz sizlere evinizde teknik servis hizmeti vermektedir. Kullandığımız cihazların parça değişimi gerektiğinde mutlaka Arçelik ürünlerine ait olan orijinal parçalar ile değişim sağlanmaktadır. Bu sayede ürünün aynı performansla ilk günkü gibi çalışması sağlanmış olur. Çünkü yedek parçanın orijinal olması o makineye uyum sağlaması açısından önem taşır. Bu nedenle bu konuda hassas olarak hareket etmeli ve sizlerde özellikle orijinal yedek parça kullanmayan hiçbir teknik servise hizmet için gitmemelisiniz. Çünkü bu tarz sorunlar  ilerde makinenizi ya da cihazınızın kaybı anlamına gelecektir.

Bursa Emek ilçesinde verdiğimiz teknik servis hizmetimiz sizlere her türlü ürün ile ilgili olarak verilmektedir.  Bursa çevresinde yaşanan özellikle kireç sorunu bulaşık makinesi ve çamaşır makinelerinde daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu açıdan bu tarz makinelerde mutlaka erken hizmet sağlanması gerekmektedir. Ayrıca kombi ve klimalar yıllık olarak altı aylık periyodik bakımlar isteyen cihazlardır. Yıllık bakımlarını mutlaka yaptırınız. Cihazlarınızla ilgili her türlü sorunuzda bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeni aldığınız Arçelik ürününüzle ilgili montaj ihtiyacınız da teknik servis hizmetimize başvurmanız mümkün olabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + 15 =

Call Now ButtonHEMEN ARA