Bursa Arçelik Teknik Servisi Hizmetinizde
Haziran 7, 2016
Çamaşır makinesi servisi
Haziran 7, 2016

Buzdolabı servisi

Buzdolabı servisi

Arçelik Buzdolapları evlerde işyerlerinde restoranlarda ve daha birçok yerde en çok ihtiyaç duyulan ve gıdaların saklanması için önemli olan beyaz eşyalar arasında yer alır. Özellikle yaz aylarında gıdaların bozulmaması için sağlıklı bir şekilde performans göstererek çalışması önemli olan buzdolapları; arızalanması durumunda oldukça büyük bir sorun yaratırlar. Üstelik dolapların bozulmasıyla birçok gıda da kullanamaz hale gelir ve bozulabilir. Bu nedenle  evlerde iş yerlerinde olan buzdolaplarının basit bir arızası dahi mutlaka bir teknik servis tarafından tamir bakım ve onarımı yapılması gereklidir.

Buzdolabı tamir ve onarımı için buzdolabının tipine göre ve arızasına göre işlem uygulanır. Genelde  yerinde tamir hizmeti verilen buzdolapları için öncelikle orijinal parça kullanılması büyük önem taşımaktadır. Çünkü buzdolabı için gerekli olan tamiri sırasında parça değişimi birçok teknik servis tarafından farklı parçalar kullanılarak yapılabilmektedir. Ancak bunun sonucunda daha büyük sorun yaşanmasına ve ayrıca buzdolabının ömrünün kısalmasına neden olur.

Arçelik buzdolaplarınız için gerekli olan tamir ve bakım ihtiyacı duymanız halinde sizlere en iyi hizmeti kaliteli ve güven sunarak yerine getiriyoruz. Buzdolaplarınızı tamir etmenin yanı sıra ayrıca tekrar bozulmaması için sizlere bir yıl garantiyi de beraberinde sunuyoruz.

Bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşmak suretiyle buzdolabınızı oluşan arızanın bildirilmesi yeterlidir. Sizlere hızlı ve seri bir hizmet anlayışıyla  en kısa sürede tamir sözünü veriyoruz.

Ayrıca beyaz eşya konusunda teknik bilgiye sahip olan ve ayrıca yeterli deneyim sahibi olan ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Yılların deneyimi ile buzdolaplarınızın modelleri ne olursa olsun tek kapılı, no frost, çift kapılı, gardırop tipi ve tezgah seviyesi buzdolaplarınız teknik bilgiler ışığı altında hareket eden ve tüm modellerde bilgi sahibi olan uzman kadromuzca kaliteli ve en iyi hizmetle tamir edilmektedir. Bizleri aramanız ve sonrasında sadece arızayı belirterek bilgilendirmeniz yeterlidir.

Özellikle buzdolaplarının buz bölgesinde çok fazla buzlanma yapması durumunda ya da çalışırken ses oluşması durumunda mutlaka ihmal etmeden hemen teknik servis hizmetini faydalanmak için aramanız gerekmektedir.  Çünkü bu tarz belirtiler soğutma sisteminde ve buzdolabının motor kısmında sorun olduğuna dair işaretlerdir. O yüzden ihmale gelmez ve hemen tamir edilmesi önem taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × four =

Call Now ButtonHEMEN ARA