Bursa İhsaniye Arçelik Servisi

Kombi ısıtmıyor!
Haziran 24, 2016
Kombi Servisi Bursa
Eylül 30, 2017

Bursa İhsaniye Arçelik Servisi

Bursa İhsaniye Arçelik Servisi

Arçelik marka beyaz eşyakombi, klima ve diğer elektronik cihazlarınızla ilgili yaşayacağınız her türlü sonunda yanınızda olmak amacıyla İhsaniye ilçesinde siz değerli müşterilerimize İhsaniye Arçelik servisi ile hizmet etmekteyiz.  Arçelik marka cihazlarla ilgili tamir bakım ve montaj hizmetini sunan teknik servis hizmetimiz sizlere daima kaliteli hızlı ve uygun fiyata servis hizmeti sunmaktadır. Arçelik marka beyaz eşyalardan olan bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri Bursa’nın şebeke sularının kireçli olmasından dolayı daha sık bozulmasına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ihmal etmeden mutlaka servis hizmetimizden zamanında yararlanmanız makinenizin ömrünü uzatma imkan tanıyacaktır. Makineleriniz sesli ya da su akıtırken çalıştırmak iç aksamına zarar verecektir.

Ayrıca Arçelik marka beyaz eşyalarınızla ilgili iyi bir performans almak istiyorsanız mutlaka gerektiğinde tamir bakım ve montaj hizmetini teknik servis hizmetimizden almalısınız. Ayrıca Arçelik marka kombi ve klimalar yıllık olarak periyodik bakımlar isteyen ısıtma soğutma ve iklimlendirme bulunan cihazlardır. Bu cihazların içerisinde oluşabilecek her türlü toz ve kirden dolayı tıkanmalar; cihazın performansını düşürecek ve ayrıca kombilerde gaz konusunda sorun yaratabilecektir. Özellikle emniyet açısından kombilerin düzenli olarak kıştan çıkışta ve yazdan çıkışta iki defa bakımı yapılması gerekliliği vardır ve zorunludur. Hayatınız bizler için değerlidir! Bu konular ihmale gelmez.

İhsaniye Arçelik servisi olarak; sizlere daima en kaliteli ve en ucuz hizmeti sunmaktayız. Arçelik klimalarının da bakımları mutlaka yapılmalıdır. Çünkü klimalar iklimleme özelliği taşıması nedeniyle yaz kış kullanılan cihazlardır. Bu yüzden tozlanma ve neme maruz kalması nedeniyle bir takım sorunlar oluşabilir. Ayrıca bu cihazların bakımının yapılması daha iyi performansla çalışmasını sağlayacaktır. Sizlere Arçelik marka beyaz eşyalarınız ile ilgili tamir bakım ve montaj hizmetini sunan deneyimli, bilgili ve konusunda uzman teknik servis ekibimiz hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Firmamıza teknik servis hizmet numaralarımızdan 7/24ulaşabilirsiniz. Arçelik marka beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektronik eşyalarınızla ilgili yaşadığınız her türlü sorunda bilgi alabilir ve teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − six =

Call Now ButtonHEMEN ARA