Bursa Arçelik servisi
Haziran 7, 2016

Bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makinesi servisi

Arçelik Bulaşık makineleri evlerde ve işyerlerinde kullanılan ve sürekli olarak suyla temas etmesi nedeniyle sık bir şekilde bozulma ihtimali olabilen beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Türkiye’de daha çok fazla suyun kireçli olması ve yüksek oranda bulunan  kireç nedeniyle makinelerin iç aksamlarında tabakalaşma olmakta ve makinenin çalışmasını engelleyebilecek birçok sorun yaratabilmektedir. Bu nedenle bulaşık makineleri özellikle çalışma açısından performansını kaybetmeye başladığı andan itibaren mutlaka bir teknik servis tarafından bakım, onarım ve tamir edilmesi gerekebilmektedir. Özellikle kireçlerin yaratmış olduğu ani bozulmalar yanı sıra bazı durumlarda yıkama performansının düşmesiyle de bu kireç tabakasının yoğunlaşmaya başlaması anlamına gelmektedir.

Bulaşık makinelerinde ortaya çıkabilecek her türlü sorun için mutlaka bu konuda bilgili olan  teknik açıdan uzman kişiler tarafından tamir edilmesi ve bakım yapılması gereklidir. Uzun yılların deneyimi ile firmamız bünyesinde yer alan teknik servis ekibimiz sizlere bulaşık makineleriniz ile ilgili her türlü sorunda hızlı ve seri bir şekilde çözüm odaklı olarak çalışma imkanı sunmaktadır. Bulaşık makinelerinde oluşabilecek her türlü arıza teknik onarım ve parça değişimi gibi sorunlarda orijinal Arçelik bulaşık makinesi parçaları ile değişim sağlanmaktadır.

Sizlere sunmuş olduğumuz teknik hizmet servisimiz ile tamir ve bakım sonrasında sizlere bulaşık makineniz için bir yıl garanti sunuyoruz. Hizmetimizin garantisiyle hareket ettiğimiz tamir bakım ve servis anlayışı sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bulaşık makinelerinin ayrıca sürekli olarak kullanılan deterjan gözleri bazı durumlarda yıkama açma kapama gibi durumlarda lastiklerinde veya deterjan gözlerinde deformasyonlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka değişim sağlanması önem taşımaktadır. Çünkü makinelerin su akıtmasına veya deterjanı otomatik olarak alamama sorununu ortaya çıkarır.  Arçelik bulaşık makineleri özellikle son sistem yıkama programı nedeniyle elektronik bir beyne de sahiptir. Bu yüzden teknik bilgi konusunda yeterli bilgisi olan servis hizmetine başvurmanız makinenizin ömrü açısından önem taşımaktadır. Bulaşık makinelerindeki her türlü arıza için teknik servis numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve gerektiği durumda hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − eighteen =

Call Now ButtonHEMEN ARA