Klima servisi
Haziran 7, 2016
Nilüfer Arçelik servisi
Haziran 7, 2016

Kombi servisi

Kombi servisi

Kombiler doğalgazla çalışan son dönemde birçok evde ve işyerlerinde düzenli olarak kullanılan ısıtma,  sıcak su ve iklimlendirme için gerekli donanıma sahip olan cihazlar olarak yer alır.  Özellikle peteklere dağıtım noktası açısından kullanılan kombiler teknik bakım ve tamir konusunda mutlaka deneyimli ve bilgi sahibi teknik servise ihtiyaç duyar. Bu konuda hassas olmanız ve asla bu tarz gazla çalışan cihazlar da ihmal etmemeniz önem taşımaktadır.

Arçelik kombilerin servis hizmetini sunan servislere emanet etmeniz gereklidir. Özellikle Kış ayları boyunca ısınma sorunu nedeniyle birçok süre kullanılan kombiler düzenli olarak periyodik bakımlar yapılması gereken önemli cihazlar arasında yer alır. Bu nedenle basit olarak görmeden bu bakımı mutlaka yaptırmalısınız. Aynı zamanda kombinizde gereken performansı almak için periyodik bakımların önemi büyüktür.

Uzun yılların deneyimli ekibiyle hareket eden Arçelik kombi servisi olarak sizlere kesinlikle ve özenle servis hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Arçelik kombilerinizin bakımı, tamiri ve onarımı için gerekli olan tüm hizmet sonrasında bir yıl garanti vererek hassasiyetimizi sizlere gösteriyoruz. Gazla çalışan cihazlar olması nedeniyle can emniyeti açısından mutlaka hassaslık gerektiren bu konu birçok açıdan dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntıdır. Bizlere kombileriniz de bir arıza olması ya da sorun oluşması durumunda servis telefon numaralarımızdan ulaşarak teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arçelik kombilerin bakım onarım ve tamir konusunda orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Servisimizin sizlere sunmuş olduğu tamir bakım ve onarım hizmeti kombinizin ilk günkü performansını sağlaması gibi bir garanti ile yerine getirmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ilkemizle hareket eden ekibimiz sizlere kombileriniz için hiçbir sorun yaşamadan hizmetini hızlı ve çözüm odaklı olarak sunar.

Kombilerde sorun oluşması gaz kaçağına neden olabileceği için aciliyet gerektiren bir durum söz konusudur. Diğer eşyalarınızı bekletme gibi bir durum olabilir belki ama kombilerde kesinlikle bu konu ihmale gelmez. Çünkü basit bir arıza bile kombinin bütün bir cihazı etkilemesini ve hatta peteklere kadar gidebilecek sorunlar yaratmasına neden olabilir. O yüzden ihmal etmeden hemen teknik servis hizmetine ulaşmanız şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 10 =

Call Now ButtonHEMEN ARA