Kestel Arçelik Servisi
Haziran 7, 2016
Kombi servisi
Haziran 7, 2016

Klima servisi

Klima servisi

Klima ısıtma soğutma ve iklimleme için kullanılan elektronik aksama sahip olan evlerde iş yerlerinde büyük salonlarda ve daha birçok yerde kullanılan önemli elektronik eşyalar arasında yer alır. Klimalar sürekli olarak çalıştığı süre içerisinde mutlaka ki içerisinde birçok açıdan toz birikimi ve nemli havanın vermiş olduğu bazı etkiler nedeniyle tıkanmalar yaşanabilir. Bu nedenle düzenli olarak klimalarınızın altı aylık periyodik bakımlar yaptırılması bu elektronik eşyanın uzun ömürlü olması açısından önem taşımaktadır.

Klimanın performansının düşmemesi açısından klimalarda ortaya çıkabilecek her türlü arızanın büyümemesi dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Klimaların daha çok önem taşıyan en önemli özelliklerinden biri tertibatlı dışarıya atılan su tahliye borusudur.  Bu sayede klimanın içerisindeki nem ve ısı oranı dengelenmiş olur. Eğer burada yaşanan bir tıkanıklık dahi olsa mutlaka bir teknik servis hizmetiyle bu durumun ortaya çıkarılması gerekmektedir. Özellikle klima servisi açısından Arçelik klimalar için en iyi servis imkanı sunan ve bu konuda bilgi sahibi olan ve Arçelik klimaları Teknik servis olarak tanıyabilen servislere itibar etmek önem taşımaktadır.

Uzun yıllardır deneyimli Arçelik klima teknik servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler de öncelikle sizlerin memnuniyeti kullanmış olduğunuz elektronik eşyalarınızdan olan klimalarınızın en iyi performansı göstererek çalışmasını sağlamaktır. Herhangi bir sorun dahilinde hızlı ve kesin çözüm üreten ekibimiz sizlere titizlikle ve özenle klima tamir, bakım onarım hizmeti vermektedir. Hizmetiniz sonrasında sizlere bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı göstermesi açısından bir yıl garanti süresi tanıyoruz.

Kış yaz sürekli kullandığınız ev tipi klimalar ve salon tipi klimalar genelde evlerde bulunan tozlar ya da ortamın getirmiş olduğu nem; yüzünden haliyle uzun süre kullanım sonrasında mutlaka etki yaratacaktır. Ayrıca klimalarınızın performansının daha iyi olması için basit bir arızada dahi mutlaka teknik servis ekibi tarafından kontrol edilmesi ve ona göre önlem alınması önem taşımaktadır. Basit bir arıza diyerek ihmal edildiği takdirde klimanızda oluşabilecek büyük sorunlar onun ömrünün kısalmasına ve hatta kaybına dahi neden olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − twelve =

Call Now ButtonHEMEN ARA