Görükle Arçelik Servisi
Haziran 7, 2016
Klima servisi
Haziran 7, 2016

Kestel Arçelik Servisi

Kestel Arçelik Servisi

Bursa Kestel ilçesinde artık Arçelik servisi konusunda uzman teknik servis hizmeti veren ve servis sonrasında bir yıl garanti sunan hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız sizlere en kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır. Sizlerin daha kolay ulaşabilmesi açısından Kestel ilçesinde servis hizmetini sunuyoruz. Bizlere artık Arçelik ürünlerinizle ilgili yaşamış olduğunuz her türlü arıza ve sorunlarda ulaşabilir ve teknik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arçelik beyaz eşya, kombi, klima, küçük ev aletleri ve daha birçok ev aletleri için gerekli olan tamir bakım onarım hizmeti özenli bir şekilde kaliteli olarak sunulmaktadır. Uzun yılların deneyimine sahip ciddi çalışma prensibi ile hareket eden teknik ekibimizle sizlere sorunsuz çözüm odaklı bir teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Özellikle Arçelik ürünlerde son sistem bilgisayarlı ve elektronik devrelerin olması nedeniyle bu konuda bilgi içeren teknik servis gerektirmesi nedeniyle bu imkanı sizlere sunabilecek bu ekibe sahibiz ve sizlere sunduğumuz  çözümün sonrasında garanti sözünü de veriyoruz. Özellikle beyaz eşyalarda çok fazla ortaya çıkabilecek olan kireçlenme, ani elektrik kesintilerinden dolayı bir takım sorunlar sık sık bozulma sebebidir. Bu tarz bozulmalar da ortaya çıkabilecek en önemli etkiler çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde ses çıkması, su akıtması ve ayrıca iyi yıkamamasıdır. Bu gibi durumlarla karşılaşıyorsanız ve bu tarz sorunlara rağmen hala makinenizin çalışmasını sürdürüyorsanız sizi uyarmamız gerekir.  Çünkü bu şekilde makinenin çalışması makinenin diğer aksamlarının da bozularak daha büyük maliyetler gerektirecek tamir istemesine neden olur. O nedenle küçük arızalarda ve kireçlenme sorunlarında mutlaka makinenizin kontrol edilmesini ve gerekli işlemin yapılmasını sağlamalısınız.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet anlayışımız içerisinde sadece makinenizde oluşabilecek arızalar giderilir. Onun dışında size hiçbir şekilde farklı bir arıza çıkarılmaz. Bu nedenle güvenle ile bizlere ulaşabilir ve hizmetimizden ucuz ve hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ayrıca yedek parça değişimi Arçelik orijinal yedek parçalar sağlanması suretiyle yapılmaktadır. Bu yüzden cihazlarınız performansı açısından ilk günkü gibi çalışır.

Servis hizmeti sağladığımız Mahalleler;

  • Ahmetvefikpaşa
  • Ahmetvefikpaşa OSB
  • Barakfakıh
  • Esentepe
  • Kale
  • Serme
  • Vanimehmet
  • Yeni

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =

Call Now ButtonHEMEN ARA