Buzdolabı servisi
Haziran 7, 2016
Emek Arçelik servisi
Haziran 7, 2016

Çamaşır makinesi servisi

Çamaşır makinesi servisi

Evlerde en çok gerekli olan eşyalar arasında yer alan çamaşır makineleri özellikle kalabalık aileler için oldukça önem taşır.  Ayrıca işyerlerinde ve daha birçok yerde kullanılabilen çamaşır makineleri bazı durumlarda arızalanması ile kirlilerinde birikmesine neden olabilir. Bu yüzden çamaşır makineleri ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorun için mutlaka zamanında önlem almanız ve teknik servis hizmetinden faydalanmak önem taşımaktadır.

Özellikle Türkiye genelinde sulardaki kireç miktarının çok yüksek oranda olması Çamaşır makinelerinde sık sık arızalanmasına neden olabilecek kireç kalıntılarının birikerek taşlaşması ile birçok parçasının da bozulmasına etken yaratabilmektedir. Bu yüzden çamaşır makinelerinde özellikle kireçlenme sonrasında oluşabilecek arızalarda makinenizin artık iyi yıkamaması en ön planda ortaya çıkmaktadır. Eğer makinelerinin eskisi gibi iyi çalışmıyor ses yapıyor ve çamaşırlar iyi yıkamıyorsa mutlaka bir teknik servis ekibine müracaat etmeniz gerekmektedir.

Arçelik çamaşır makineleri son dönemlerde birçok yeni modelle elektronik aksamı çok daha geniş kapsamlı olarak yer almaktadır. O yüzden Arçelik çamaşır makineleri servis imkanı sunmasını istediğiniz zaman da iyi bir araştırma yapmanız; bu konuda bilgili olan teknik servis ekiplerine itibar göstermeniz makinenizin ömrü açısından önem taşımaktadır.

Uzun yıllardır Arçelik çamaşır makinesi tamir hizmetini veren servisimiz sizlere bu konuda deneyimli,  usta ve bilgi sahibi bir ekiple servis hizmeti sunmaktadır. Makineleriniz de oluşabilecek her türlü arızanın giderilmesi ve bakım onarımı yapılması için hizmet veren servis ekibimiz hızlı ve çözüm odaklı olarak gerekli olan tamir işlemini yerine getirir. Üstelik tamir sonrasında size bir yıl garanti sözüyle ne kadar titiz ve hassas çalıştığımızı göstermek amacıyla hareket ediyoruz.

Çamaşır makinelerinde kireç  sonucu neden olabilecek birçok tıkanma ve iç aksamında ortaya çıkabilecek parçalarda bozulma gibi sorunlar nedeniyle orijinal yedek parçası ile değişim yapılmaktadır. Bu sayede makinenizin aynı performansla çalışması tekrar sağlanır. Sizlere gerekli özen ve kaliteli hizmet ile servis anlayışı sunuyoruz. Bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşarak gerekli olan durumlarda hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + 12 =

Call Now ButtonHEMEN ARA