Bulaşık makinesi servisi
Haziran 7, 2016
Bursa Arçelik Teknik Servisi Hizmetinizde
Haziran 7, 2016

Bursa Arçelik servisi

Bursa Arçelik servisi 

Bursa bölgesinde hizmet veren Arçelik servisi ile sizlere uzun yılların deneyimini tamir, bakım ve onarım konusunda titizlikle kaliteli bir şekilde hizmet anlayışını sunuyoruz. Bursa ve çevresinde Arçelik beyaz eşya, elektronik eşya, elektrik eşya, küçük ev aletleri gibi birtakım ev eşyaları konusunda tamir, bakım ve onarım hizmeti gerektiği zaman sizlere hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüm üretiyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz bir yıl garantili tamir hizmetimizdeki amacımız; sizlerin memnuniyetini ve kullandığınız her türlü Arçelik marka ev eşyalarınızın ilk günkü performansı ile çalışmasında katkıda bulunmak ve ayrıca mağdur olmadan kullanımınızı sağlamaktır.

Bursa Arçelik servisi olarak kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetimiz; sizlere hizmet sunduğumuz teknik servisimizin usta, deneyimli ve konusunda yeterli bilgiye sahip olan bir ekiple hizmet ettiğini bilmenizi isteriz. Beyaz eşya ve diğer kullanılan elektrikli ev eşyaları özellikle Arçelik marka olması ve kaliteli olması açısından ucuz eşyalar değildir. Kullanım sonrasında oluşabilecek basit hatalar da dahi çöpe atmaya gerektirmeyecek bir tamir içeriğine sahip olması önem taşır. Özellikle işi bilen ellerde tamir edilmesi elektrikli ev eşyalarınızın kurtarılması anlamına gelir. Bu nedenle teknik hizmet servisini seçerken mutlaka iyi bir araştırma yapmalı ve konusunda deneyimli olan uzman ellere teslim etmelisiniz.

Bursa Arçelik servisi olarak uzmanlaşmış teknik bir kadro, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı ve sürekli olarak kendini yenilemeyi hedef edinen ve %100 müşteri memnuniyetini gözeten firmanın hizmet servisi olarak;  sizlere tamir, bakım ve onarım hizmetini uzun yıllardır sunuyoruz. Özellikle kullanılan ürünlerde Arçelik orijinal yedek parçaları ile değişim sağlanır ve kesinlikle garanti dışında kalan hiçbir uygulama yapılmaz. Bu nedenle güvenli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamıza gönül rahatlığıyla elektrikli eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olması dahilinde teknik servis numaralarımızdan bizleri aramak, bilgi almak ve gerektiğinde tamir bakım hizmetimizden yararlanmaktır. Her türlü servis hizmetimiz yerinde olarak verilir ve orijinal yedek parça kullanılır. O nedenle asla sorun yaşamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + 17 =

Call Now ButtonHEMEN ARA