Klima soğutmuyor?
Haziran 23, 2016
Kombi ısıtmıyor!
Haziran 24, 2016

Bosch beyaz eşya servisi

Bosch beyaz eşya servisi

Bosch marka beyaz eşyalardan olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi cihazlarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü teknik arıza  sorunlarında sizlere Bursa ve çevresinde teknik servis hizmeti vererek yardımcı oluyoruz.

Bosch marka beyaz eşyalar ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü arıza ve bozulma sorunları ile ilgili olarak teknik servis hizmetini siz değerli Bursa ve çevresindeki müşterilerimize en kaliteli en hızlı ve en ucuz servis anlayışıyla sunuyoruz.

Firmamıza servis numaralarından ulaşabilir her türlü Bosch beyaz eşya cihazlarınızla ilgili yaşamış olduğunuz sorunlarda bize ulaşabilirsiniz. Teknik servis hizmetimiz de sizlere hizmet sunan ekibimiz usta, deneyimli ve çözüm odaklı tamir, bakım ve montaj hizmeti vermektedir. Servis hizmetinin sonrasında sizlere bir yıl garanti sözüyle tamir konusunda güveni de sunmuş oluyoruz. Basit bir arıza demeden mutlaka teknik servis hizmetimizden yararlanmanız sizlerin menfaatiniz icabıdır.

Teknik servis hizmetini bir yıl garanti süresi ile sizlere ulaştırıyoruz. Teknik servis hizmetimizde çalışan ekibimiz yılların deneyimli, bilgili ve usta  kadrosundan oluşmaktadır. Yerinde hizmet vermiş olduğumuz servisimiz  ile sizlere çözüm odaklı,  hızlı ve ucuz servis hizmeti sunuyoruz. Firmamızın servis telefon numaralarından ulaşabilir ve beyaz eşyalar da yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili bizleri arayarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Teknik servis ekibi olarak tamir bakım ve  montaj hizmetini vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 5 =

Call Now ButtonHEMEN ARA